Здам підвальне приміщення 120м2  (№ 1587270)

Ціна: 10 000 грн.

Здам підвальне приміщення 120м2 фото 1

Характеристики

Ціна: 10 000 грн.
Тип: торгівельні площі, кафе, бар, ресторан, об'єкт сфери послуг, інше
Поверх: 1 / 5
Площа: 120 м2
3D Тур по об'єкту:
Додатково: окремий вхід, парковка

Адреса: Кіровоградська, Кропивницький, Фортечний (кіровський), Критий ринок, Евгения Тельнова (Правды) проспект, 2

Це привабливе приміщення під оренду знаходиться в престижному мікрорайоні Критого ринку. Загальна площа складає 120 квадратних метрів, що робить його ідеальним варіантом для різноманітних бізнес-проектів.

Підвальне приміщення відгуляє всі ваші потреби, будь то магазин, склад або офіс. Інтер'єр простору вражає своєю простотою і можливостями, які він пропонує. Ви зможете легко адаптувати дане місце під свої потреби та створити комфортну робочу атмосферу для свого бізнесу.

Мікрорайон Критого ринку є одним з найбільш популярних місць у нашому місті. Його центральне розташування та прекрасна транспортна доступність забезпечують зручний доступ до будь-якого напрямку міста. Багато магазинів, ресторанів та розважальних закладів знаходяться поруч, що дозволить вам привернути більше клієнтів та збільшити свої шанси на успіх.

Не сумнівайтесь із прийняттям рішення по оренді цього привабливого приміщення. Ви зможете насолоджуватися всіма перевагами, які воно пропонує, і розвивати свій бізнес на новому рівні. Звертайтеся прямо зараз, щоб отримати більш детальну інформацію та домовитися про перегляд приміщення.


№1587270
Допомога з продажем Вашої любої нерухомості, підбір будинку, квартири, комерційної нерухомості на Ваш бюджет і з Вашими побажаннями.
Здамо швидко та вигідно в оренду нерухомість, як житлову так і комерційну.
Повний юридичний супровід угоди!!! Вивіз комунальних служб. Допомога з документами.
Надаємо безкоштовний транспорт для переїзду. АН Купи Дім.

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок