Оренда виробничої промислової нерухомості

Ціна: 100 $
Тип: виробничі приміщення, інше
Площа: 5000 м2
Ділянка: 5700 сот
Ціна: 111 грн.
Тип: складські приміщення, виробничі приміщення
Площа: 1500 м2
Ділянка: 30 сот
Ціна: 40 000 грн.
Тип: складські приміщення, виробничі приміщення, інше
Площа: 500 м2
Ділянка: 1.33 сот

У Кропивницькому з’явився новий телеграм-бот, який допомагає в пошуку нерухомості в місті. Цей бот — справжній помічник для тих, хто шукає квартири, будинки або комерційні об’єкти. Шукає і продаж і оренду.

Основна перевага цього бота в тому, що він надає цілковито актуальну інформацію. Всі оголошення в боті завантажуються в реальному часі, тому Ви завжди будете в курсі усіх актуальних пропозицій в місті.

Бот пропонує зручну і просту систему фільтрації, щоб Ви могли швидко знайти потрібний Вам варіант. Ви можете встановити такі критерії як тип нерухомості (квартира, будинок, комерційні приміщення), кількість кімнат, ціновий діапазон, район, площа та багато іншого.  Бот негайно Вам знайде всі актуальні будинки, квартири та комерційні приміщення, а коли в нашу базу нерухомості завантажиться НОВИЙ об’єкт, Розумний БОТ відправить Вам моментально його в телеграмм.

В БОТі Ви можете залишити заявку на допомогу з документами, та по питанням з співпраці і консультант з Вами звяжиться.


Розширюючи вже наявне виробництво або тільки створюючи власний промисловий бізнес, стає актуальним питання купівлі або оренди приміщення.

Для того, щоб винайняти в оренду промислове приміщення в Кропивницькому, слід враховувати вид виробництва для якого вибирається цех, оскільки кожен виробничий процес має стандартні та особливі вимоги. Важливо враховувати цілу низку показників приміщення, при виборі відповідного під майбутнє виробництво, а саме: площа та лінійні параметри приміщення визначаються згідно з планом встановлення обладнання, місць для складів, технічних та офісно-побутових кімнат; енергетичні можливості та енергообладнання; наявність підйомних механізмів; розташування об'єкта поблизу транспортних вузлів, можливість вільного під'їзду транспорту для вантажно-розвантажувальних робіт; рівень орендної плати; розташування щодо інфраструктури; можливість подальшого розширення виробничих потужностей у кількох років. Таким чином, для того, щоб зняти виробниче приміщення, дуже багато треба врахувати, тому варто звернутися до професіоналів у пошуках нерухомості. Наші фахівці підберуть приміщення від надійних та перевірених власників відповідно до ваших заявок та потреб. У нас на сайті Купи Дім Кропивницький Ви зможете підібрати будь-який варіант, що Вас цікавить щоб ✅ орендувати виробничу, промислову нерухомість. Агентство Купи Дом в Кропивницькому.(Кіровоград) пропонує Кращі об'єкти виробничої промислової нерухомості, супровід угоди, підготовка документів для продажу об'єкта нерухомості.

(дивитися 3D тур)

Продаж Квартир Продаж будинкiв Продажа земельних ділянок Новобудови Продам офiс Продаж комерцiйної нерухомостi Продаж виробничої промислової нерухомості Продаж гаражів Оренда гаражів Оренда квартир та кiмнат Оренда будинкiв Оренда квартир подобово Оренда офісних приміщень Оренда комерційної нерухомості Оренда виробничої промислової нерухомості 3D тури об'єктів нерухомості
Замовити зворотній дзвінок