Продаж комерцiйної нерухомостi в Кропивницькому

Ціна: 13 500 $
Тип: торгівельні площі, кафе, бар, ресторан, об'єкт сфери послуг
Поверх: 1 / 1
Площа: 40 м2
Ціна: 24 000 $
Тип: інше
Площа: 223,8 м2
Ціна: 45 999 $
Тип: торгівельні площі, кафе, бар, ресторан, об'єкт сфери послуг, інше
Поверх: 1 / 1
Площа: 80 м2
Ціна: 100 грн.
Тип: інше
Площа: 5000 м2
Ділянка: 570 сот
Ціна: 160 000 $
Поверх: 2 / 2
Площа: 350 м2
Ціна: 55 000 $
Поверх: 1 / 5
Площа: 70 м2

У Кропивницькому з’явився новий телеграм-бот, який допомагає в пошуку нерухомості в місті. Цей бот — справжній помічник для тих, хто шукає квартири, будинки або комерційні об’єкти. Шукає і продаж і оренду.

Основна перевага цього бота в тому, що він надає цілковито актуальну інформацію. Всі оголошення в боті завантажуються в реальному часі, тому Ви завжди будете в курсі усіх актуальних пропозицій в місті.

Бот пропонує зручну і просту систему фільтрації, щоб Ви могли швидко знайти потрібний Вам варіант. Ви можете встановити такі критерії як тип нерухомості (квартира, будинок, комерційні приміщення), кількість кімнат, ціновий діапазон, район, площа та багато іншого.  Бот негайно Вам знайде всі актуальні будинки, квартири та комерційні приміщення, а коли в нашу базу нерухомості завантажиться НОВИЙ об’єкт, Розумний БОТ відправить Вам моментально його в телеграмм.

В БОТі Ви можете залишити заявку на допомогу з документами, та по питанням з співпраці і консультант з Вами звяжиться.

Ціна: 7 900 $
Тип: кафе, бар, ресторан, об'єкт сфери послуг
Площа: 38 м2
Ціна: 65 000 $
Тип: інше
Поверх: 1 / -
Площа: 597 м2
Ділянка: 20 сот
Ціна: 45 000 $
Тип: торгівельні площі, об'єкт сфери послуг, інше
Поверх: 1 / 1
Площа: 255 м2
Ділянка: 4 сот
Ціна: 145 000 $
Тип: об'єкт сфери послуг
Площа: 97 м2
Ціна: 40 000 $
Тип: об'єкт сфери послуг, інше
Поверх: - / 1
Площа: 1736 м2
Ціна: 40 000 $
Тип: торгівельні площі, об'єкт сфери послуг, інше
Поверх: 1 / 9
Площа: 60 м2
Ціна: 85 000 $
Тип: кафе, бар, ресторан, об'єкт сфери послуг, готель, інше
Поверх: - / 2
Площа: 120 м2
Ціна: 1 $
Тип: об'єкт сфери послуг, інше
Площа: 15000 м2
Ділянка: 150 сот
Ціна: 70 000 $
Тип: торгівельні площі, об'єкт сфери послуг, інше
Поверх: 1 / 5
Площа: 71 м2

Приміщення, що використовуються для організації діяльності з капіталовкладенням та подальшим отриманням прибутку, набирають величезної популярності навіть серед приватних підприємців. Готелі, магазини, шоуруми приносять добрий дохід. Якщо ви вирішили купити комерційну нерухомість, найкраще звернути увагу на сайт із оголошеннями, що перевіряються.

Продаж комерційної нерухомості в Кропивницькому

Через наш веб-портал можна підібрати приміщення, спрямовані на отримання прибутку, наступних категорій: торговельні майданчики (магазини, супермаркети, центри); офісні будівлі та бізнес-центри; апартаменти та кімнати під оренду; нерухомість різноманітного функціоналу (спортивні майданчики, ресторани, розважальні центри); індустріальні підприємства та складські площі.

Також можна придбати об'єкти різних класів: А – нерухомість у нових будинках престижних районів; В – відрізняються гарним розташуванням, але меншою обробкою; С – старий фонд.

Бажаєте купити комерційну нерухомість в новобудові в Кропивницькому з юридично чистою документацією, без обтяжень та проблем із землею?

У нашому каталозі представлені легітимні об'єкти з прозорими угодами. У нас на сайті Купи Дім Кропивницький – агентство комерційної нерухомості. Ви зможете підібрати будь-який варіант, що цікавить Вас, щоб продати об'єкт комерційної нерухомості.

✅ Актуальні ціни. (дивитися 3D тур)

 

Продаж Квартир Продаж будинкiв Продажа земельних ділянок Новобудови Продам офiс Продаж комерцiйної нерухомостi Продаж виробничої промислової нерухомості Продаж гаражів Оренда гаражів Оренда квартир та кiмнат Оренда будинкiв Оренда квартир подобово Оренда офісних приміщень Оренда комерційної нерухомості Оренда виробничої промислової нерухомості 3D тури об'єктів нерухомості

 

Замовити зворотній дзвінок