Продаж офiсiв

Ціна: 2 873 600 $
Тип: бізнес центр
Площа: 3592 м2
Ціна: 37 000 $
Тип: нежиле приміщення в житловому будинку
Площа: 45 м2
Поверх: 1 / 5
Ціна: 28 000 $
Тип: адміністративна будівля
Площа: 90 м2
Кабінетів: 2
Поверх: 2 / 2
Ціна: 30 000 $
Тип: житловий фонд
Площа: 42 м2
Кабінетів: 2
Поверх: 1 / 5
Ціна: 220 000 $
Тип: нежиле приміщення в житловому будинку
Площа: 600 м2
Поверх: 1 / 5


На нашому сайті Купи Дiм Кропивницький Ви зможете підібрати будь-який варіант ✅ щоб придбати або продати будинок, частину будинку, дачу, в розстрочку, будинок в кредит, іпотека, люба нерухомість, також є оренда, здам, зніму, вся Україна, квартира , півбудинку, ділянка, склад, дача, пентхаус, приватний сектор, агентство Купи Дiм в Кропивницькому. (Кіровоград) пропонує ✅ Кращі об'єкти щоб купити будинок. Присутнi відео по запиту Куплю половину будинку,  Buy a House, Kupit dom, Кропивницький, недорого квартиру, комерцiйна нерухомість, агентство нерухомості, ріелтор, кадастровий номер, супровід угоди, підготовка документів для продажу об'єкта нерухомості.

Коли Ви опублiкували своє оголошення в мережi iнтернет, наш сайт " Купи Дом " збирає всi оголошеня з нерухомостi по Кропивницькому та Кiровоградськiй областi та розмiщає на сторiнках Купи Дом, а також розповсюджує Ваше оголошення, за допомогою XML файлу, по всiй Українi, бiльше як на 50-ти рекламних майданчиках.

Якщо на нашому сайтi Ви знайшли своє оголошення, не переймайтеся, без Вас Вашу нерухомiсть нiхто не продасть, так як Ваш !!! Номер телефону зберiгається в нашiй базi. I як тiльки клiєнт нам зателефонує I захоче подивитись нерухомiсть, ми звяжемось тiльки з Вами!!! 

Якщо Ви не хочете, щоб ми рекламували Вашу нерухомiсть, напишiть нам в VIBER на номер 063 65 65 120 i ми його приберемо з сайту.

Для Агенцiй Нерухомостi є варiант розмiщення оголошень на сайтi "Купи дом " та розповсюдженню їх бiльше як на 50-ти рекламних майданчиках з продажу нерухомостi по Українi.

Вартiсть розмiщення одного оголошення на сайтi становить 300 грн на мiсяць.

У нас на сайте Купи Дом Кропивницкий Вы сможете подобрать любой интересующий Вас вариант чтобы ✅ Купить, продать офис, сдать-снять офис в аренду,  дом, часть дома, дачу, купить дом, кропивницкий, часть дома, будинок, полдома, частный сектор, пригород,  дача,, район,   Купить квартиру, кировоград, недвижимость, аренда, сдам, сниму, продам дом, куплю, квартира, дом, купить в рассрочку участок, склад, пентхаус, риелтор, агентство, жильё, нерухомiсть, в рассрочку, дом в кредит, ипотека, недвижимость, также есть аренда, сдам, сниму, продам, куплю, квартира, дом, полдома, участок, склад, дача, пентхаус, частный сектор. Агентство Купи Дом в Кропивницком.(Кировоград) купить дом, кропивницкий, Купить квартиру, кировоград, недвижимость, аренда, сдам, сниму, продам дом, куплю, квартира, дом, полдома, участок, склад, дача, пентхаус, частный сектор, риелтор, агенство, жильё, нерухомiсть, будинок, квартиру, купить дом, купи , элитный дом. Элитные дома дом на два хозяина, под ключ, под ремонт, без ремонта, дом недалеко от кировограда, под выплату, в кредит, с отсрочкой платежа, ипотека на вторичное жилье, ипотечный кредит на покупку. Будинок в Іпотеку - Первинний та Вторинний Ринки, агенцiя продажу будинків / дач в Кропивницькому. Продати / купити будинок в м. Кропивницький (Кіровоград), Купити будинок Кіровоградській області без посередників майже не можливо. Взнати за скільки можна придбати квартиру у Кропивницькому, новостройки, недорого, на волкова, жк ковалiвський, цены, фото и видео обзор на сайте и ютюб канале квартир, домов и земельных участков, под застройку, с.х или комерцию, в объявлениях есть в продаже, ночные, клубы, ресторан, СТО, магазины, торговые помещения, офисы в аренду, продажа, производственные помещения, готовый бизнес для любого направления, от торговых павильёнов, шиномонтажа до огромных зданий, цехов, ресторанов и кафе, как в центре города , так и на окраинах, размещаем объявления и занимаемся объектами со всей Кировоградской области, все районы...

Замовити зворотній дзвінок