Новобудови

ЖБК «СУЗIР’Я-2019»

м. Кропивницький, проспект Перемоги, 10б
Строк сдачі: Сдан
Клас: Економ

ЖК Ковалiвський

Похитонова 5

Волкова 3V

Волкова 3 в

ЖК А+Я

Андріївська 2 А

У Кропивницькому з’явився новий телеграм-бот, який допомагає в пошуку нерухомості в місті. Цей бот — справжній помічник для тих, хто шукає квартири, будинки або комерційні об’єкти. Шукає і продаж і оренду.

Основна перевага цього бота в тому, що він надає цілковито актуальну інформацію. Всі оголошення в боті завантажуються в реальному часі, тому Ви завжди будете в курсі усіх актуальних пропозицій в місті.

Бот пропонує зручну і просту систему фільтрації, щоб Ви могли швидко знайти потрібний Вам варіант. Ви можете встановити такі критерії як тип нерухомості (квартира, будинок, комерційні приміщення), кількість кімнат, ціновий діапазон, район, площа та багато іншого.  Бот негайно Вам знайде всі актуальні будинки, квартири та комерційні приміщення, а коли в нашу базу нерухомості завантажиться НОВИЙ об’єкт, Розумний БОТ відправить Вам моментально його в телеграмм.

В БОТі Ви можете залишити заявку на допомогу з документами, та по питанням з співпраці і консультант з Вами звяжиться.


Придбання власної квартири - важливий і відповідальний крок. Ринок нерухомості виставляє величезну кількість пропозицій, що дуже ускладнює вибір. Однак, звернувшись до нашого агентства нерухомості,

Ви зможете купити квартиру в новобудові в Кропивницькому безпечно і без ризиків залишитися без квартири та без грошей, оскільки ми пропонуємо лише перевірені варіанти. Переваги купівлі квартири в новобудові перед вторинним ринком у таких показниках, як: сучасні новобудови відрізняються економічністю, тривалим терміном експлуатації та зручністю; монтуються сучасні системи комунікацій, що характеризуються вищими фізико-технічними показниками; прибудинкова територія облаштовується з великим комфортом та врахуванням потреб у паркувальних місцях, дитячих майданчиках та інше. Для того щоб безпечно купити нову квартиру за доступною ціною, після вибору відповідного варіанту на сайті нашого агентства, слід підписати договір із забудовником. Договір повинен містити точно зазначені та прописані площу, поверх, ціни за метр квадратний та за всю площу повністю, термін здачі, відповідальності сторін.

Кваліфіковані спеціалісти компанії допоможуть з оформленням необхідних документів.

(Дивитись 3D тур)

 

Продаж Квартир Продаж будинкiв Продажа земельних ділянок Новобудови Продам офiс Продаж комерцiйної нерухомостi Продаж виробничої промислової нерухомості Продаж гаражів Оренда гаражів Оренда квартир та кiмнат Оренда будинкiв Оренда квартир подобово Оренда офісних приміщень Оренда комерційної нерухомості Оренда виробничої промислової нерухомості 3D тури об'єктів нерухомості
Замовити зворотній дзвінок