Залишити заявку

У Кропивницькому з’явився новий телеграм-бот, який допомагає в пошуку нерухомості в місті. Цей бот — справжній помічник для тих, хто шукає квартири, будинки або комерційні об’єкти. Шукає і продаж і оренду.

Основна перевага цього бота в тому, що він надає цілковито актуальну інформацію. Всі оголошення в боті завантажуються в реальному часі, тому Ви завжди будете в курсі усіх актуальних пропозицій в місті.

Бот пропонує зручну і просту систему фільтрації, щоб Ви могли швидко знайти потрібний Вам варіант. Ви можете встановити такі критерії як тип нерухомості (квартира, будинок, комерційні приміщення), кількість кімнат, ціновий діапазон, район, площа та багато іншого.  Бот негайно Вам знайде всі актуальні будинки, квартири та комерційні приміщення, а коли в нашу базу нерухомості завантажиться НОВИЙ об’єкт, Розумний БОТ відправить Вам моментально його в телеграмм.

В БОТі Ви можете залишити заявку на допомогу з документами, та по питанням з співпраці і консультант з Вами звяжиться.


Наша компанія пропонує повний спектр послуг з продажу нерухомості, щоб допомогти вам максимізувати потенційну вартість вашої власності. Ми розуміємо, що процес продажу нерухомості може бути складним і вимагає професійного підходу. Тому ми зосереджені на наданні вам найкращих рішень і найвищої якості обслуговування.

Наша команда експертів з нерухомості має багаторічний досвід у сфері продажу та маркетингу нерухомості. Ми ретельно аналізуємо ринок, проводимо дослідження та використовуємо передові стратегії для залучення потенційних покупців. Ми також забезпечуємо професійне фотографування та відеозйомку вашої власності, щоб надати потенційним покупцям якісну інформацію та зробити перший враження.

Наша мета - забезпечити вам успішний продаж вашої нерухомості за найкращою ціною і в найкоротший термін. Ми відповідально підходимо до кожного клієнта і розробляємо індивідуальну стратегію продажу, враховуючи всі ваші потреби та вимоги. Ми також надаємо консультації щодо підготовки вашої нерухомості до продажу, щоб забезпечити її максимальну привабливість для потенційних покупців.

З нами ви можете бути впевнені, що ваша нерухомість буде представлена на ринку професійно і ефективно. Ми використовуємо різноманітні канали маркетингу, включаючи онлайн-платформи, соціальні медіа, рекламу та нашу власну базу даних покупців. Ми також активно співпрацюємо з місцевими агентствами нерухомості та ріелторами, щоб знайти найкращих покупців для вашої власності.

Не втрачайте часу і грошей на самостійний продаж нерухомості. Довіртеся професіоналам і отримайте найкращий результат. Зверніться до нас сьогодні, і ми з радістю допоможемо вам продати вашу нерухомість швидко, ефективно і з максимальною вигодою для вас.

Для покупцiв Нерухомостi!

Якщо Ви самостiйно знайшли об'єкт, але не дуже хочеться займатись документами - звертайтесь до нас, ми Вам допоможемо, супровід угоди вiд А до Я якiсно, швидко, недорого!

Ваш комфорт- Наша Турбота!!!

Для Продавцiв Нерухомостi!

Коли Ви опублiкували своє оголошення в мережi iнтернет на сайтах оголошень з нерухомостi, наш сайт " Купи Дом " збирає всi оголошення з нерухомостi по Кропивницькому та Кiровоградськiй областi та розмiщає на сторiнках Купи Дом, а також розповсюджує Ваше оголошення, за допомогою XML файлу, по всiй Українi, бiльше як на 50-ти рекламних майданчиках.

Якщо на нашому сайтi Ви знайшли своє оголошення, не переймайтеся, без Вас Вашу нерухомiсть нiхто не продасть, так як Ваш !!! номер телефону зберiгається в нашiй базi. I як тiльки клiєнт нам зателефонує I захоче подивитись нерухомiсть, ми звяжемось тiльки з Вами!!!

Ми допоможемо Вам, якщо необхiдно, з підготовкою документів для продажу об'єкту нерухомості, оцiнка об'єкту, виготовити кадастровий номер, також супровiд угоди.

Нам важливо щоб всi були задоволенi!!!

Якщо Ви не хочете, щоб ми рекламували Вашу нерухомiсть, напишiть нам в VIBER на номер 063 65 65 120 i ми його приберемо з сайту.

Залишити заявку на нашому сайті агентство нерухомості Кропивницький купи дім можна вище на сайті, також можна зв'язатися по телефону вказаному в шапці сайту.

Продаж Квартир Продаж будинкiв Продажа земельних ділянок Новобудови Продам офiс Продаж комерцiйної нерухомостi Продаж виробничої промислової нерухомості Продаж гаражів Оренда гаражів Оренда квартир та кiмнат Оренда будинкiв Оренда квартир подобово Оренда офісних приміщень Оренда комерційної нерухомості Оренда виробничої промислової нерухомості 3D тури об'єктів нерухомості

Не соромтеся, подавайте заявку і найкращий варіант буде саме Вашим!!!

Замовити зворотній дзвінок