Продаж гаражів

Ціна: 1 800 $
Тип: гараж
Призначення: під легковий автомобіль
Площа: 24 м2
Кількість авто: 1
Ціна: 35 000 грн.
Тип: гараж
Призначення: під легковий автомобіль
Площа: 25 м2
Кількість авто: 1
Поверхів: 2


На нашому сайті Купи Дiм Кропивницький Ви зможете підібрати будь-який варіант ✅ щоб придбати або продати гараж, будинок, частину будинку, дачу, в розстрочку, будинок в кредит, іпотека, люба нерухомість, також є оренда, здам, зніму, вся Україна, квартира , півбудинку, ділянка, склад, дача, пентхаус, приватний сектор, агентство Купи Дiм в Кропивницькому. (Кіровоград) пропонує ✅ Кращі об'єкти щоб купити будинок. Присутнi відео по запиту Куплю половину будинку,  Buy a House, Kupit dom, Кропивницький, недорого квартиру, комерцiйна нерухомість, агентство нерухомості, ріелтор, кадастровий номер, супровід угоди, підготовка документів для продажу об'єкта нерухомості.

Коли Ви опублiкували своє оголошення в мережi iнтернет, наш сайт " Купи Дом " збирає всi оголошеня з нерухомостi по Кропивницькому та Кiровоградськiй областi та розмiщає на сторiнках Купи Дом, а також розповсюджує Ваше оголошення, за допомогою XML файлу, по всiй Українi, бiльше як на 50-ти рекламних майданчиках.

Якщо на нашому сайтi Ви знайшли своє оголошення, не переймайтеся, без Вас Вашу нерухомiсть нiхто не продасть, так як Ваш !!! номер телефону зберiгається в нашiй базi. I як тiльки клiєнт нам зателефонує I захоче подивитись нерухомiсть, ми звяжемось тiльки з Вами!!! 

Якщо Ви не хочете, щоб ми рекламували Вашу нерухомiсть, напишiть нам в VIBER на номер 063 65 65 120 i ми його приберемо з сайту.

Для Агенцiй Нерухомостi є варiант розмiщення оголошень на сайтi "Купи дом " та розповсюдженню їх бiльше як на 50-ти рекламних майданчиках з продажу нерухомостi по Українi.

Вартiсть розмiщення одного оголошення на сайтi становить 300 грн на мiсяць.

Поможем быстро и выгодно продать Ваш гараж.✅ Предпродажная подготовка обьекта, фото - видео, реклама на 50 сайтах Украины и социальных сетях Кропивницкого. выезжаем своим транспортом.Цена услуги от 500 грн. ✅  Обращайтесь телефон 0952357935 Елена Заявку отправляйте на VIBER (вайбер) 0952357935

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Элитные дома, гаражи, дом на два хозяина, под ключ, под ремонт, без ремонта, дом недалеко от кировограда, под выплату, в кредит, с отсрочкой платежа, ипотека на вторичное жилье, ипотечный кредит на покупку, Будинок в Іпотеку - Первинний та Вторинний Ринки, агенцiя продажу будинків / дач в Кропивницькому. Продати / купити будинок в м. Кропивницький (Кіровоград), Купити будинок Кіровоградській області без посередників майже не можливо, Взнати за скільки можна придбати квартиру у Кропивницькому, новостройки, недорого, на волкова, жк ковалiвський, цены, фото и видео обзор на сайте и ютюбканале квартир, домов и земельных участков, под застройку, с.х или комерцию, в объявлениях есть в продаже, ночные, клубы, ресторан, СТО, магазины, торговые помещения, офисы в аренду, продажа, производственные помещения, готовый бизнес для любого направления, от торговых павильёнов, шиномонтажа до огромных зданий, цехов, ресторанов и кафе, как в центре города , так и на окраинах, размещаем объявления и занимаемся объектами со всей Кировоградской области, все районы...

Замовити зворотній дзвінок