Продаж офiсiв

Ціна: 32 000 $
Тип: окремо стояча будівля
Площа: 33 м2
Кабінетів: 2
Поверх: 1 / 1
Ціна: 125 000 $
Тип: окремо стояча будівля
Площа: 550 м2
Ціна: 11 000 $
Тип: адміністративна будівля
Площа: 86 м2
Кабінетів: 4
Поверх: 3 / 5

У Кропивницькому з’явився новий телеграм-бот, який допомагає в пошуку нерухомості в місті. Цей бот — справжній помічник для тих, хто шукає квартири, будинки або комерційні об’єкти. Шукає і продаж і оренду.

Основна перевага цього бота в тому, що він надає цілковито актуальну інформацію. Всі оголошення в боті завантажуються в реальному часі, тому Ви завжди будете в курсі усіх актуальних пропозицій в місті.

Бот пропонує зручну і просту систему фільтрації, щоб Ви могли швидко знайти потрібний Вам варіант. Ви можете встановити такі критерії як тип нерухомості (квартира, будинок, комерційні приміщення), кількість кімнат, ціновий діапазон, район, площа та багато іншого.  Бот негайно Вам знайде всі актуальні будинки, квартири та комерційні приміщення, а коли в нашу базу нерухомості завантажиться НОВИЙ об’єкт, Розумний БОТ відправить Вам моментально його в телеграмм.

В БОТі Ви можете залишити заявку на допомогу з документами, та по питанням з співпраці і консультант з Вами звяжиться.

Ціна: 2 873 600 $
Тип: бізнес центр
Площа: 3592 м2
Ціна: 37 000 $
Тип: нежиле приміщення в житловому будинку
Площа: 45 м2
Поверх: 1 / 5
Ціна: 28 000 $
Тип: адміністративна будівля
Площа: 90 м2
Кабінетів: 2
Поверх: 2 / 2
Ціна: 220 000 $
Тип: нежиле приміщення в житловому будинку
Площа: 600 м2
Поверх: 1 / 5

На різних сайтах часто можна зустріти оголошення з розряду «продам офіс у Кропивницькому», проте не варто одразу відгукнутися. Найчастіше багато продавців приховують справжнє розташування та стан приміщення, виставляючи неправдиві фото. На нашому веб-сайті представлені тільки справжні об'єкти нерухомості під офіси з фотографіями та 3D-турами, що відображають актуальне оздоблення та планування приміщення.

Купити офісне приміщення у Кропивницькому

Сучасний ринок пропонує керівникам безліч варіантів простору для співробітників, які відповідають поставленим завданням, корпоративній етиці, правилам організації щодо спілкування та зв'язку між відділами. До найбільш затребуваних типів офісної нерухомості відносяться модифікації з наступними типами планування: відкритий (open space); кабінетний стандарт; комбінований; коворкінг та інші. Варто розуміти, що офіси економ-класу розташовуються на території колишніх заводів, фабрик або знятих до експлуатації будівель, тоді як преміум або бізнес-клас передбачає розташування в БЦ і новобудовах. Щоб купити офісне приміщення у центрі міста, скористайтесь нашим онлайн-каталогом. (дивитися 3D тур)

 

Продаж Квартир Продаж будинкiв Продажа земельних ділянок Новобудови Продам офiс Продаж комерцiйної нерухомостi Продаж виробничої промислової нерухомості Продаж гаражів Оренда гаражів Оренда квартир та кiмнат Оренда будинкiв Оренда квартир подобово Оренда офісних приміщень Оренда комерційної нерухомості Оренда виробничої промислової нерухомості 3D тури об'єктів нерухомості
Замовити зворотній дзвінок