Оренда квартир та кiмнат

Ціна: 5 000 грн.
Кімнат: 1
Площа: 45 / - / 6 м2
Поверх: 5 / 5
Ціна: 15 000 грн.
Кімнат: 3
Площа: 87 / 50 / 9 м2
Поверх: 3 / 9
Ціна: 111 грн.
Кімнат: 1
Площа: 35 / - / 10 м2

У Кропивницькому з’явився новий телеграм-бот, який допомагає в пошуку нерухомості в місті. Цей бот — справжній помічник для тих, хто шукає квартири, будинки або комерційні об’єкти. Шукає і продаж і оренду.

Основна перевага цього бота в тому, що він надає цілковито актуальну інформацію. Всі оголошення в боті завантажуються в реальному часі, тому Ви завжди будете в курсі усіх актуальних пропозицій в місті.

Бот пропонує зручну і просту систему фільтрації, щоб Ви могли швидко знайти потрібний Вам варіант. Ви можете встановити такі критерії як тип нерухомості (квартира, будинок, комерційні приміщення), кількість кімнат, ціновий діапазон, район, площа та багато іншого.  Бот негайно Вам знайде всі актуальні будинки, квартири та комерційні приміщення, а коли в нашу базу нерухомості завантажиться НОВИЙ об’єкт, Розумний БОТ відправить Вам моментально його в телеграмм.

В БОТі Ви можете залишити заявку на допомогу з документами, та по питанням з співпраці і консультант з Вами звяжиться.


Оренда житлового приміщення часто перетворюється на справжню проблему, особливо якщо справа стосується несумлінних маклерів.

Оренда квартир та кімнат у Кропивницькому

У каталозі представлені різні типи житлових приміщень під різні потреби та бюджети наймача, а саме:

квартира студія;

кімната;

однокімнатна малогабаритна квартира;

приміщення з двома та більше кімнат.

Терміни оренди залежать від бажання та можливостей продавця. Найбільш популярними варіантами часових проміжків оренди є: подобова;

короткострокова (будь-який термін, наприклад, тиждень);

місячна;

піврічна;

багаторічна.

Довгострокове знімання передбачає складання докладного договору та заставної гарантії.

Щоб зняти житло від господаря в Кропивницькому, достатньо зайти в каталог, вести пошук за фільтрами та вибрати квартиру, що найбільш відповідає Вашим запитам. На цьому сайті можна розмістити заявку «винайму житло без посередників», на яку з'являться лише чесні відгуки господарів житлоплощі.

Не знаєш де знайти в оренду квартиру чи кімнату на тривалий термін? ✅ Ми пропонуємо кілька варіантів, які Вам підходять. Оренда квартир довгостроково

У нас на сайті Купи Дім Кропивницький Ви зможете підібрати будь-який варіант оренди кімнати, квартири, що цікавить Вас. (дивитися 3D тур житла, що здається, панорамма)

Продаж Квартир Продаж будинкiв Продажа земельних ділянок Новобудови Продам офiс Продаж комерцiйної нерухомостi Продаж виробничої промислової нерухомості Продаж гаражів Оренда гаражів Оренда квартир та кiмнат Оренда будинкiв Оренда квартир подобово Оренда офісних приміщень Оренда комерційної нерухомості Оренда виробничої промислової нерухомості 3D тури об'єктів нерухомості
Замовити зворотній дзвінок