Оренда офісних приміщень

Ціна: 6 000 грн.
Тип: бізнес центр
Площа: 40 м2
Поверх: 1 / 5
Ціна: 15 500 грн.
Тип: бізнес центр
Площа: 42 м2
Кабінетів: 2
Поверх: 2 / 2
Ціна: 400 грн.
Тип: бізнес центр
Площа: 300 м2

У Кропивницькому з’явився новий телеграм-бот, який допомагає в пошуку нерухомості в місті. Цей бот — справжній помічник для тих, хто шукає квартири, будинки або комерційні об’єкти. Шукає і продаж і оренду.

Основна перевага цього бота в тому, що він надає цілковито актуальну інформацію. Всі оголошення в боті завантажуються в реальному часі, тому Ви завжди будете в курсі усіх актуальних пропозицій в місті.

Бот пропонує зручну і просту систему фільтрації, щоб Ви могли швидко знайти потрібний Вам варіант. Ви можете встановити такі критерії як тип нерухомості (квартира, будинок, комерційні приміщення), кількість кімнат, ціновий діапазон, район, площа та багато іншого.  Бот негайно Вам знайде всі актуальні будинки, квартири та комерційні приміщення, а коли в нашу базу нерухомості завантажиться НОВИЙ об’єкт, Розумний БОТ відправить Вам моментально його в телеграмм.

В БОТі Ви можете залишити заявку на допомогу з документами, та по питанням з співпраці і консультант з Вами звяжиться.

Ціна: 35 000 грн.
Тип: окремо стояча будівля
Площа: 120 м2
Кабінетів: 3
Поверх: 1 / 1
Ціна: 15 000 грн.
Тип: адміністративна будівля
Площа: 50 м2
Кабінетів: 3
Поверх: 3 / 3

Оренда офісних приміщень – це дуже серйозна справа, оскільки потребує врахування деяких нюансів та деталей. Насамперед необхідно визначитися з місцем розташування, площею та категорією майбутнього офісного приміщення. Все це можна вирішити самому, але варто пам'ятати, що вирішення всіх цих питань вимагає часу, сил і має певний ризик. Тому найкраще звернутися до агентства нерухомості.

Пошук через агентство: у чому вигода? Для малого та середнього бізнесу зняти офісне приміщення буде значно вигіднішим, ніж купити. Однак пошук відповідного варіанту, його огляд, оформлення документів – все це займе багато часу і знадобиться певні знання відповідного законодавства. Звернувшись до нашого агентства нерухомості, ви: заощаджуйте час на пошуку; знаходьте найбільш оптимальний перевірений варіант, що відповідає всім вашим вимогам за розумною вартістю; отримуєте професійну допомогу в оформленні договору оренди та всієї необхідної документації; отримуєте гарантію безпечного використання орендованої нерухомості.

Зняти офісне приміщення в оренду в Кропивницькому тепер стало набагато швидшим і вигіднішим, для цього достатньо залишити заявку на сайті нашої компанії.

Залишити заявку

У нас на сайті Купи Дім Кропивницький Ви зможете підібрати будь-який варіант, що Вас цікавить, щоб ✅ орендувати офісне приміщення, під будь-який вид бізнесу.

Агентство Купи Дом в Кропивницькому.(Кіровоград) пропонує Кращі об'єкти, супровід угоди, підготовка документів для продажу чи оренди об'єкта нерухомості.

Центральне розташування офісу - це одна з ключових переваг для бізнесу. Така локація обіцяє зручний доступ, гарне розташування та збільшення впізнаваності компанії. Якщо ви шукаєте приміщення під офіс в центрі Кропивницького, маємо гарні новини для вас!

Періодично в оренду пропонуються офісні приміщення на 3-му поверсі бізнес-центру. Це нежитловий фонд, який відповідає всім вимогам сучасного офісу. Тут можна створити комфортну атмосферу для роботи вашої команди.

Оренда офісу залучає багатьох орендарів завдяки своїм перевагам. Один з них - одноразова оплата комісії. Потім Ви платите лише орендну плату, без додаткових витрат на агентські послуги. Це дозволить вам економити кошти і спокійно розплановувати бюджет.

Приміщення орендується в офісному центрі, тобто в спеціально призначеному для роботи приміщенні. Тут забезпечено необхідну інфраструктуру для комфортного функціонування офісу. Також в центрі є розвинена транспортна розв'язка, що дозволить Вашим співробітникам легко добиратися до робочого місця.

Це чудова можливість для Вашого бізнесу. Оренда цього офісу допоможе збільшити ефективність Вашої команди і сприятиме професійному розвитку Вашої компанії. Не втрачайте часу, звертайтесь до нас за деталями та оглядом приміщення. Чекаємо на Ваш дзвінок! 0666565120

Продаж Квартир Продаж будинкiв Продажа земельних ділянок Новобудови Продам офiс Продаж комерцiйної нерухомостi Продаж виробничої промислової нерухомості Продаж гаражів Оренда гаражів Оренда квартир та кiмнат Оренда будинкiв Оренда квартир подобово Оренда офісних приміщень Оренда комерційної нерухомості Оренда виробничої промислової нерухомості 3D тури об'єктів нерухомості
Замовити зворотній дзвінок