Нашi фахiвцi

   

0666565120 АН Купи Дім

Админ, Фотограф, Видео съемка

Фото - видеосъемка дроном с воздуха, панорамными камерами. создание 3D туров по недвижимости. Телефон 0999414123 Реклама. Создание и продвижение сайтов. Viber 0671025413

   

Подоляка Олена

Риелтор

Ваш персональний ріелтор. Уважно та відповідально ставлюся до кожного клієнта. Для мене важливий ваш спокій та комфорт. Я ціную час кожного, тому працюю для Вас – 24/7. Я гарантую: - Консультативно-інформаційні послуги щодо підбору, продажу об'єктів нерухомості Кропивницького та Кіровоградської області. - продаж квартир, земельних ділянок різного призначення, будинків, котеджів, резиденцій, садиб, об'єктів комерційної нерухомості, нежитлового фонду; - оперативний виїзд, відео-фотосесію об'єкта нерухомості; - Широку рекламну кампанію об'єктів нерухомості (понад 40 ТОПових сайтів та реклама в соц.мережах). гарантую - Абсолютну конфіденційність, юридичний супровід, професіоналізм, мобільність, коректність.Люблю свою роботу...Спеціалізація - продаж/купівля/оренда будинків, квартир, комерційної нерухомості, земельних ділянок. Документальний супровід угод. Люблю дарувати подарунки! Подарунки від мене особисто та Від Агенції Купи Дім кожному продавцю та покупцю.


У нас на сайті Купи Дім Кропивницький Ви зможете самостійно підібрати будь-який варіант, що Вас цікавить щоб Купити будинок, частину будинку, дачу, квартиру, ділянку, комерційну нерухомість. Також звертайтесь до наших спеціалістів. Ми постараємося підібрати Вам найкращий варіант нерухомості за Вашим запитом.

Бувають такі "солодкі" об'єкти, які навіть не встигаємо розмістити на сайті, на шляху знайомства з об'єктом, обдзвонюємо клієнтів, які подавали заявку раніше, і озвучуємо, що з'явився об'єкт, що підходить за параметрами, в той же день дивимося, задаток $$$. Клієнти, продавці і, звичайно ж, ми задоволені.)))

Не соромтеся - залишайте заявку на підбор нерухомості для Вас!

Навігація за категоріями сайту Купи Дім

Продаж Квартир Продаж будинкiв Продажа земельних ділянок Новобудови Продам офiс Продаж комерцiйної нерухомостi Продаж виробничої промислової нерухомості Продаж гаражів Оренда гаражів Оренда квартир та кiмнат Оренда будинкiв Оренда квартир подобово Оренда офісних приміщень Оренда комерційної нерухомості Оренда виробничої промислової нерухомості 3D тури об'єктів нерухомості

Ріелтори Агентства Купи Дім у Кропивницькому. (Кіровоград) запропонують Вам Найкращі об'єкти.

✅ Актуальні ціни, супровід угоди, підготовка документів для продажу об'єкту нерухомості.

Ми працюємо для Вас!

Замовити зворотній дзвінок