Габдрахманова

Улица Габдрахманова проходит рядом с улицей Лавандовой и несколькими переулками в городе Кропивницкий и отличается развитой инфраструктурой и широким выбором предложений на вторичном рынке недвижимости. Используя наш сайт можно выгодно купить дом в Кропивницком, или квартиру. А также найти подходящий вариант для временного или долгосрочного проживания, сняв в аренду дом, квартиру, комнату.

Недвижимость на любой вкус

Недвижимость в районе Габдрахманова представлена как частными домами, так и квартирами в многоэтажках. Ценовая политика жилья держится на довольно доступном уровне. А если провести сделку через наш сайт, то это будет еще более выгодно, поскольку не придется переплачивать посредникам.

Купить недвижимость по улице Габдрахманова стоит по следующим причинам:

общественный транспорт в доступной близости;

близкое нахождение магазинов, городской поликлиники, аптек, школ и детских садов;

развитая инфраструктура;

наличие площадок для прогулок и отдыха.

Дома в Габдрахманова в основном продаются вместе с гаражами, хозяйственными постройками. Чтобы купить дом в Габдрахманова максимально выгодно, стоит воспользоваться нашим сайтом.

 

Ковалівка Новоолексіївка Новомиколаївка Черемушки Кущівка Озерна балка Балашівка Стара Балашівка Некрасівка Солодка Балка Масляниківка Никанорівка Лелеківка Гірниче селище Катранівка Завадівка Велика Балка Арнаутово Бєляєва Попова Волкова Пацаєва 101-й мікрорайон Жадова

 

Для зручності пошуку

13 школа | Обласна лікарня | Габдрахманова | ДОСААФ | Залізнична станція

Критий ринок | Селище Нове | Пять/пять | Полтавська | Сонячне

Телецентр | Типографія | Центр | Школьный

Кріпосний район  |  Подільский район

Нові об'єкти нерухомості на сайті Купи Дом. Більше квартир та будинків, приміщень дивись по пошуку, нажми на Нерухомість в Кропивницькому

 ✅ Продаж Квартир Продаж будинкiв Продажа земельних ділянок Новобудови Продам офiс Продаж комерцiйної нерухомостi Продаж виробничої промислової нерухомості Продаж гаражів Оренда гаражів Оренда квартир та кiмнат Оренда будинкiв Оренда квартир подобово Оренда офісних приміщень Оренда комерційної нерухомості Оренда виробничої промислової нерухомості 3D тури об'єктів нерухомості

Ціна: 480 000 $
Тип: складські приміщення, виробничі приміщення, інше
Площа: 500 м2
Ділянка: 1.33 сот
Ціна: 88 999 $
Кімнат: 4
Площа: 108 / - / 17 м2
Поверх: 3 / 4

У Кропивницькому з’явився новий телеграм-бот, який допомагає в пошуку нерухомості в місті. Цей бот — справжній помічник для тих, хто шукає квартири, будинки або комерційні об’єкти. Шукає і продаж і оренду.

Основна перевага цього бота в тому, що він надає цілковито актуальну інформацію. Всі оголошення в боті завантажуються в реальному часі, тому Ви завжди будете в курсі усіх актуальних пропозицій в місті.

Бот пропонує зручну і просту систему фільтрації, щоб Ви могли швидко знайти потрібний Вам варіант. Ви можете встановити такі критерії як тип нерухомості (квартира, будинок, комерційні приміщення), кількість кімнат, ціновий діапазон, район, площа та багато іншого.  Бот негайно Вам знайде всі актуальні будинки, квартири та комерційні приміщення, а коли в нашу базу нерухомості завантажиться НОВИЙ об’єкт, Розумний БОТ відправить Вам моментально його в телеграмм.

В БОТі Ви можете залишити заявку на допомогу з документами, та по питанням з співпраці і консультант з Вами звяжиться.

Замовити зворотній дзвінок