Квартиры и дома на Ковалевке Кропивницкий

Ковалівка - історичний район міста Кропивницький, який відрізняється вдалим розташуванням, розвиненою інфраструктурою та великою різноманітністю пропозицій на вторинному ринку житла. Так, використовуючи наш сайт, можна швидко та вигідно купити квартиру в Кропивницькому, або приватний будинок, розташований у межах міста. А для тимчасового проживання підійдуть пропозиції короткострокової та довгострокової оренди!
Купити нерухомість у Ковалівці: швидко і недорого!
Житло у Ковалівці представлене як одноповерховими (приватними) будинками, так і багатоповерхівками. Вартість нерухомості утримується на цілком доступному рівні, особливо якщо робити угоду без посередників, через наш сайт. Купити будинок у Ковалівці стоїть з наступних причин:
розвинена інфраструктура;
велика кількість магазинів (продовольчих, бакалійних, речових тощо);
близьке розташування шкіл та дитячих садків;
розгалужена мережа громадського транспорту;
парк Ковалевський, в якому можна приємно проводити час у вихідні та свята.
Більшість оголошень присвячена продажу квартир у багатоповерхових будинках. Використовуючи наш сайт, можна швидко купити квартиру в Кропивницькому: 1-кімнатну, 2-кімнатну, 4-кімнатну. Вартість залежатиме від квадратури та стану житла.

 

Ковалівка Новоолексіївка Новомиколаївка Черемушки Кущівка Озерна балка Балашівка Стара Балашівка Некрасівка Солодка Балка Масляниківка Никанорівка Лелеківка Гірниче селище Катранівка Завадівка Велика Балка Арнаутово Бєляєва Попова Волкова Пацаєва 101-й мікрорайон Жадова

 

Для зручності пошуку

13 школа | Обласна лікарня | Габдрахманова | ДОСААФ | Залізнична станція

Критий ринок | Селище Нове | Пять/пять | Полтавська | Сонячне

Телецентр | Типографія | Центр | Школьный

Кріпосний район  |  Подільский район

Нові об'єкти нерухомості на сайті Купи Дом. Більше квартир та будинків, приміщень дивись по пошуку, нажми на Нерухомість в Кропивницькому

 ✅ Продаж Квартир Продаж будинкiв Продажа земельних ділянок Новобудови Продам офiс Продаж комерцiйної нерухомостi Продаж виробничої промислової нерухомості Продаж гаражів Оренда гаражів Оренда квартир та кiмнат Оренда будинкiв Оренда квартир подобово Оренда офісних приміщень Оренда комерційної нерухомості Оренда виробничої промислової нерухомості 3D тури об'єктів нерухомості

 

Ціна: 60 000 $
Кімнат: 4
Площа: 102 / - / 40.7 м2
Поверх: 2 / 2

У Кропивницькому з’явився новий телеграм-бот, який допомагає в пошуку нерухомості в місті. Цей бот — справжній помічник для тих, хто шукає квартири, будинки або комерційні об’єкти. Шукає і продаж і оренду.

Основна перевага цього бота в тому, що він надає цілковито актуальну інформацію. Всі оголошення в боті завантажуються в реальному часі, тому Ви завжди будете в курсі усіх актуальних пропозицій в місті.

Бот пропонує зручну і просту систему фільтрації, щоб Ви могли швидко знайти потрібний Вам варіант. Ви можете встановити такі критерії як тип нерухомості (квартира, будинок, комерційні приміщення), кількість кімнат, ціновий діапазон, район, площа та багато іншого.  Бот негайно Вам знайде всі актуальні будинки, квартири та комерційні приміщення, а коли в нашу базу нерухомості завантажиться НОВИЙ об’єкт, Розумний БОТ відправить Вам моментально його в телеграмм.

В БОТі Ви можете залишити заявку на допомогу з документами, та по питанням з співпраці і консультант з Вами звяжиться.

Замовити зворотній дзвінок