Школьный

Неподалеку от центра Кропивницкого расположен микрорайон Школьный: с развитой инфраструктурой и большим количеством предложений по продаже и аренде недвижимости. В основном это – квартиры в 5-этажных и 9-этажных домах, в том числе – новой застройки (сданных в эксплуатацию после 2001 года). Для того чтобы выбрать и купить недвижимость в Школьном районе Кропивницкого, достаточно использовать наш сайт Купи Дом!

Причины покупки квартиры

Цены на недвижимость в Школьном микрорайоне более доступны, чем в центре, а развитость инфраструктуры почти не уступает центральной части города. Так, в Школьном есть все необходимое для нормальной, цивилизованной жизни:

магазины и супермаркеты;

салоны и парикмахерские;

школы и детские сады;

банки и обменные пункты;

транспортная развязка и т.д.

Купить квартиру в Школьном районе Кропивницкого можно с мебелью и без, с подключенным интернетом, газовой колонкой или электрическим водонагревателем. До центра пешком отсюда можно дойти всего за 5 минут (быстрее – если использовать общественный транспорт))). Цены на жилье вас приятно удивят, тем более что на нашем сайте купить недвижимость можно без лишних посредников и наценок!

Ковалівка Новоолексіївка Новомиколаївка Черемушки Кущівка Озерна балка Балашівка Стара Балашівка Некрасівка Солодка Балка Масляниківка Никанорівка Лелеківка Гірниче селище Катранівка Завадівка Велика Балка Арнаутово Бєляєва Попова Волкова Пацаєва 101-й мікрорайон Жадова

 

Для зручності пошуку

13 школа | Обласна лікарня | Габдрахманова | ДОСААФ | Залізнична станція

Критий ринок | Селище Нове | Пять/пять | Полтавська | Сонячне

Телецентр | Типографія | Центр | Школьный

Кріпосний район  |  Подільский район

Нові об'єкти нерухомості на сайті Купи Дом. Більше квартир та будинків, приміщень дивись по пошуку, нажми на Нерухомість в Кропивницькому

 ✅ Продаж Квартир Продаж будинкiв Продажа земельних ділянок Новобудови Продам офiс Продаж комерцiйної нерухомостi Продаж виробничої промислової нерухомості Продаж гаражів Оренда гаражів Оренда квартир та кiмнат Оренда будинкiв Оренда квартир подобово Оренда офісних приміщень Оренда комерційної нерухомості Оренда виробничої промислової нерухомості 3D тури об'єктів нерухомості

Ціна: 230 000 $
Тип: будинок
Поверхів: 2
Спалень: 4
Площа будинку: 160 м2
Ділянка: 8 сот
Ціна: 39 999 $
Кімнат: 2
Площа: 49 / - / 7 м2
Поверх: 5 / 5

У Кропивницькому з’явився новий телеграм-бот, який допомагає в пошуку нерухомості в місті. Цей бот — справжній помічник для тих, хто шукає квартири, будинки або комерційні об’єкти. Шукає і продаж і оренду.

Основна перевага цього бота в тому, що він надає цілковито актуальну інформацію. Всі оголошення в боті завантажуються в реальному часі, тому Ви завжди будете в курсі усіх актуальних пропозицій в місті.

Бот пропонує зручну і просту систему фільтрації, щоб Ви могли швидко знайти потрібний Вам варіант. Ви можете встановити такі критерії як тип нерухомості (квартира, будинок, комерційні приміщення), кількість кімнат, ціновий діапазон, район, площа та багато іншого.  Бот негайно Вам знайде всі актуальні будинки, квартири та комерційні приміщення, а коли в нашу базу нерухомості завантажиться НОВИЙ об’єкт, Розумний БОТ відправить Вам моментально його в телеграмм.

В БОТі Ви можете залишити заявку на допомогу з документами, та по питанням з співпраці і консультант з Вами звяжиться.

Замовити зворотній дзвінок